KursySzkolenia.Online – Platforma edukacyjna

kursyszkolenia.online

Platforma edukacyjna https://kursyszkolenia.online/ Krajowego Centrum Edukacyjnego gwarantuje nowoczesne podejście do nauki i pozwala na rozwinięcie pasji oraz naukę nowych umiejętności w ciekawy i angażujący sposób. Kursy Krajowego Centrum Edukacyjnego są tworzone we współpracy ze specjalistami najwyższej klasy, dzięki którym kursanci mogą uczyć się od najlepszych i nabywać aktualną, praktyczną wiedzę ekspercką. 

Samo Krajowe Centrum Edukacyjne jest osobą prawną wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000859194, prowadzącą niepubliczną placówkę kształcenia ustawicznego wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych prowadzonego przez Ministerstwo Edukacji pod numerem 277369.

Czym wyróżnia się platforma KursySzkolenia.Online?

 • Przejrzysta i intuicyjna platforma e-learningowa

Użytkownik uzyskuje dostęp do przyjaznej platformy e-learningowej, na której znajdują się gotowe, uporządkowane i łatwo dostępne informacje zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm każdej wielkości. Kursanci mogą szybko przejrzeć skatalogowaną wiedzę i wracać do konkretnych punktów w wybranym przez siebie czasie na dowolnym komputerze lub urządzeniu mobilnym.

 • Wiedza podana w atrakcyjny sposób

Wiedza na wyciągnięcie ręki z atrakcyjnymi treściami wizualnymi i dźwiękowymi, uzupełnionymi o praktyczne zadania szkoleniowe w miejscu pracy, sesje ćwiczeniowe, studia przypadków, informacje zwrotne, próby, quizy, testy i oceny.

 • Dostęp bez limitu w dowolnym czasie i miejscu z dowolnego urządzenia

Kursanci mają dostęp do platformy 24/7, co oznacza, że każdy może dostosować tempo, czas oraz miejsce nauki do własnych potrzeb. Nauka w podróży, w przerwie w pracy, w okienku na studiach, w autobusie czy w poczekalni u lekarza, w nocy i w weekend jest możliwa z Krajowym Centrum Edukacyjnym i zależy tylko i wyłącznie od dyspozycji użytkowników. Ponadto, dostęp do kursów nie wygasa nawet po otrzymaniu certyfikatów.

 • Szeroka oferta kursów w różnych obszarach

Uczestnicy mogą wybierać i dokształcać się w wielu dziedzinach wiedzy z zakresu m. in. specjalistycznego oprogramowania, projektowania, wellness i urody, finansów, komunikacji czy marketingu.

 • Współpraca z najlepszymi ekspertami

Kursy zostały stworzone we współpracy ze specjalistami, którzy od lat nie tylko praktykują w swoich dziedzinach, ale również szkolą innych. Dzięki temu kursanci nie tylko otrzymują ekspercką wiedzę, ale też mają okazję poznać triki i sposoby ułatwiające pracę w danej dziedzinie, jak również mają szansę uniknąć błędów i trudności osób początkujących, jak i nieco bardziej doświadczonych w danym obszarze. 

 • Certyfikaty bez wychodzenia z domu

Kursanci otrzymują certyfikaty zaświadczające o kompetencjach i wiedzy uczestnika kursu bez konieczności dostosowywania swojego grafiku do instruktorów i stacjonarnych firm szkoleniowych. Po zaliczeniu egzaminu końcowego uczestnicy otrzymują certyfikaty Krajowego Centrum Edukacyjnego, zaświadczenie MEN, a także w konkretnych przypadkach, specjalistyczne certyfikaty dodatkowe.

 • Bezstresowa i skuteczna nauka

Kursy online pozwalają na dowolną liczbę powtórek materiału, który kursanci mogą przyswajać w zaciszu własnego domu. Dowolny czas i sposób nauki, a także szansa na stworzenie notatek i przećwiczenie konkretnych punktów programu szkolenia we własnym tempie wpływają pozytywnie na efekty przyswajania i utrwalania wiedzy.

Przykładowe kursy na platformie KursySzkolenia.Online

Kurs masażu

Kursanci uczą się z doświadczoną masażystką, terapeutką i trenerką Joanną Chrystyną. Podczas kursu zdobywają biegłość w wykonywaniu czterech rodzajów masaży relaksacyjnych. Kurs masażysty Krajowego Centrum Edukacyjnego zapewnia kompleksowe przygotowanie wraz z ćwiczeniami praktycznymi, testami oraz bonusami.

Kurs na masażystę obejmuje lekcje o klasycznym masażu pleców, masażu sportowym masażu kamieniami i masażu bańką chińską. W trakcie kursu użytkownicy poznają tajniki każdej z tych technik, ale także przygotowują się do pracy z ciałem, ucząc się anatomii, budowy mięśni, systemu nerwowego, przeciwskazań do wykonywania masażu i wiele więcej.

Szczególny nacisk został położony na cztery obszary:

 • Jak pracować z różnymi częściami ciała;
 • Dobroczynne działanie różnych masaży;
 •  Kompleksowe przygotowanie do pracy masażysty;
 •  Typowe pytania i odpowiedzi dotyczące masażu.

Kurs składa się z filmów szkoleniowych, ćwiczeń na żywo, testów i quizów, prezentacji, narzędzi do nauki, materiałów referencyjnych i praktycznych wskazówek biznesowych. 

Kurs AutoCad

Interaktywny kurs AutoCAD został stworzony przez Marcina Lisiaka – autoryzowanego trenera Autodesk, cenionego eksperta i szkoleniowca z ponad 15-letnim doświadczeniem projektowym. Kursanci otrzymują wskazówki krok po kroku, wykonują zadania praktyczne, a na końcu zamieszczają własny projekt, który zostaje oceniony przez specjalistę. Dzięki kursowi dowiadują się jak tworzyć profesjonalne projekty według najnowszych standardów oraz jak szybko i bezbłędnie pracować z programem AutoCAD.

Wcześniejsze doświadczenie z AutoCAD nie jest obowiązkowe. Kurs AutoCAD online w Krajowym Centrum Edukacyjnym jest idealny zarówno dla osób z niewielkim doświadczeniem, jak i dla zupełnych nowicjuszy. Kurs składa się z interaktywnych modułów, testów i ćwiczeń, które pomagają w przyswojeniu materiału.

Ogólny zarys programu kursu AutoCad:

 • zaawansowane techniki rysunkowe;
 • bloki i atrybuty;
 • palety narzędzi;
 • załączanie obiektów zewnętrznych;
 • elementy opisowe;
 • zaawansowane funkcje programu AutoCAD;
 • zaawansowane zagadnienia z zakresu wydruku;
 • zadanie praktycznie z tworzenia, wymiarowania i wydruku geometrii 2D (rysunek mechaniczny – kilka rzutni w różnych skalach).

Po kursie AutoCad na platformie KursySzkolenia.Online kursant nie tylko otrzymuje certyfikaty placówki, ale także rozpoznawalny w środowisku międzynarodowym certyfikat AutoDesk, dzięki któremu kursanci mogą wyróżnić się na rynku pracy. 

Kadry i płace

Szkolenie kadry i płace to kompletny pakiet szkoleniowy kadrowej. Szkolenie prowadzone jest przez ekspertkę Joannę Taudul, która jest kadrową z 15-letnim doświadczeniem i kierowała działem kadr i płac biura rozliczającego kilkanaście dużych podmiotów gospodarczych, a obecnie pracuje w firmie zatrudniającej 120 pracowników. Kurs obejmuje nie tylko podstawowe i bardziej zaawansowane kwestie związane z pracą w kadrach, ale również zagadnienia związane z Polskim Ładem i jego modyfikacjami. Kurs jest to pakietem wiedzy, przykładów, narzędzi, testów, powtórek i praktycznych ćwiczeń, który pomaga w opanowaniu zawodu do perfekcji.

Spis dodatkowych materiałów, które otrzymuje kursant, prezentuje się następująco:

 • wzory wniosków (Polski Ład);
 • wzory umów o pracę i umów cywilno-prawnych;
 • kodeks pracy z zaznaczeniami i komentarzem;
 • źródła wiedzy i pomocy;
 • od netto do brutto – kalkulacje;
 • wyliczenie terminu zakończenia umowy;
 • kalkulacja podstawy wynagrodzenia chorobowego;
 • zmiana wynagrodzenia zasadniczego w trakcie miesiąca;
 • różne składniki wynagrodzenia i ich kalkulacja;
 • naliczanie wynagrodzeń pracowników zatrudnionych w niepełnym wymiarze czasu pracy;
 • naliczanie wynagrodzeń pracowników zatrudnionych w niepełnym wymiarze czasu pracy.

Bogate materiały, przystępna forma kursu, zadania pozwalające na wykorzystanie nowo poznanej wiedzy w praktyce, certyfikaty potwierdzające kompetencje to tylko niektóre z zalet kursów online na platformie KursySzkolenia.Online, która w sposób nowoczesny uczy i pozwala zdobywać nowe kompetencje zawodowe.